Googledan İsim Silme

GOOGLEDAN İSİM SİLME

Son yıllarda internet kullanımı hayatımıza girdikten sonra getirdiği olumlu yönleri dışında bir çok durumda da insanları olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Google dünyada milyonlarca kişinin kullandığı arama motorları arasında en fazla kullanılan arama motoru.

Google’da ortaya çıkan olumsuz durumlar nedeniyle bir çok kişi ve kuruluş şu anda mağduriyet yaşamaktadır biz tam da burada devreye girik Google’dan isim silme hizmeti veriyoruz. Kişilerin internet geçmişlerini tamamen temizliyor ve arama motorlarında görünmesi istenmeyen bilgileri ortadan kaldırabiliyoruz.

Verdiğimiz Google’dan isim silme hizmeti neticesinde kişiler istemedikleri bilgilerin Google’da görünmesinin önüne geçebiliyor. Kişilerin mahremiyeti için Google’dan isim silme hizmeti oldukça önemli bir yer arzetmektedir.

Onlinewebhizmetleri.com bünyesinde bulundurduğu Bilişim Avukatları Aracılığıyla Google’da İsim Silme Hizmeti vermektedir.

Bilişim avukatlarımız ve Bilişim Uzmanlarımız sayesinde Google’dan isminizin tamamen kaldırılmasını isteyebilirsiniz. Google arama motorundan ismini sildirmek ve bunun tekrarlanmamasını isteyen kullanıcılar bize başvurarak internet üzerinden isimlerini sildirme  avantajına sahip oluyor.

Bireysel ve kurumsal olarak  hizmet  veren firmamız kişilerin veya kurumların belli aramalarda çıkan yazılı ve görsel verilerini kaldırma imkanı sunmaktadır. Google’den isminizin kaldırılması için öncelikle Google ile irtibat kurmaktayız. Bu çalışmalar sonucunda Teknik olarak kaldırma imkanı ortaya çıkmaması halinde bilişim avukatlarımız tarafından Google arama motoruna ihtarname yollanmakta ve gerekli içerik ve bilgilerin kaldırılması sağlanmaktadır.

Google’dan isim Silme Hizmeti aldığınızda hayatınızı olumsuz etkileyen her türlü içerikten isminizi kaldırıyoruz ve hayatınızı normal bir şekilde sürdürmeniz için elimizden gelen her türlü teknik çalışmayı yapıyoruz.

Google arama motorunda kişiler veya kurumların istemedikleri yazılı veya görsel verilerinin kaldırılmasını sağlıyoruz. Google’da isim sildirme hizmeti veriyor ve kişilerin veya kurumların kendileriyle alakalı olumsuz verilerin kaldırılmasını hızlı bir şekilde sağlıyoruz.

İnternetteki arama motorlarından  arama yapmak pek çok kişinin kullandığı uygulamalar arasında en başta bulunuyor. Özellikle Google arama motoru en fazla  kullanılan arama motorlarından biri. Bu sebeple kişiler veya kurumlar kendileriyle ilgili ortaya çıkan olumsuz  verilerin silinmesini ve tekrar görünmemesini isteyebilir.

Google’dan isim silme hizmeti sayesinde kısa süre içerisinde gerekli işlemler firmamız tarafından başlatılıyor ve kişilerin veri ve isimleri Google arama motorundan çok hızlı bir şrkilde  siliniyor. Googledan silinmiş ama kıyıda köşede alakasız bir yerde duran ve kaldırılmayan içeriklerin bir gün tekrar yayılma ihtimali bulunmaktadır. Biz onlinewebhizmetleri.com olarak sadece google değil diğer bütün popüler arama motorundan gerekli taramaları yapıp öteleme yaparak içeriğin bulunmasını zor hale getirmek  yerine, içeriğin tamamen yok olamasına yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Google’da Kendinizi Tamamen Silebilirsiniz

Google’da çıkan sonuçlarda isminizin çıkmasını istemiyorsanız ve art niyetli kişiler tarafından isminiz veya bilgilerinizin hiçbir yerde kullanılmasını istemiyorsanız bizim vasıtamızla kolayca Google’dan isminizi sildirebilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda sosyal medya kullanımını bihayli artmasıyla birlikte kişilerin isimlerine ve şahsi bilgilerine öncelikle  Google başta olmak üzere arama motorları üzerinden daha kolay ulaşılmaya başlandı. Ancak sosyal medya hesaplarını tamamen kapatmak veya özelleştirmek Google arama motorunda isminizin çıkmasını tamamen  engellememektedir.

Google arama motorundan isminizi kaldırmak istiyorsanız sadece Google!a  başvurmanız yeterli değildir. Çünkü Google gibi bir çok sitenin isminizi kaldırmak gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Bu nedenle isminizin yer aldığı Google arama motorunda isminizi kaldırabilmenin en doğru yolu işin uzmanlarından yardım almaktır.

Mahkeme kararı olmadan Google arama motorunun isminizi silme gibi bir  zorunluluğu olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Bilişim uzmanlarımız gerekli tüm başvuruları yaptıktan sonra son olarak dmca yasasının karmaşık tüm proseslerini hızlıca tamamlayarak Google’a içeriği arama sonuçlarından kaldırtıyoruz.Tabi bazen olaylara teknik ve yazılımsal olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Bilişim uzmanlarımız gerekli müdahalelerde bulunarak gerekli sonucu almamız konusunda hızlı bir şekilde hareket etmektedir.

Sizin hiçbir şekilde uğraşmanıza gerek duymadan uzmanlarımızın yapmış olduğu çalışmalar olumlu sonuç veriyor ve isimleriniz Google arama motorundan siliniyor ve almış olduğunuz Google’dan İsim Sildirme hizmetinin sonuçlarını kısa bir sürede farkediyorsunuz.

About the author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.